Oturma odasında bir çatı katı stili nasıl oluşturulur

Pekguzelseyler oturma odası tasarımları ile sizlere bazı tavsiyelerimiz bulunmaktadır eviniz dekor ister unutmayın.

Biraz tarih
Çatı katı, 20. yüzyılın 40’larında Amerika‘da ortaya çıktı. Şehir merkezindeki arsa kira fiyatlarının artması nedeniyle sanayi şirketleri üretimlerini banliyölere kaydırmak zorunda kaldı. Sonuç olarak, küçük bir ücretle satılan şehirlerde birçok boş üretim alanı kaldı. New York bohem temsilcileri bundan yararlandı ve tesisler ucuz konut olarak kullanılmaya başlandı.

Loft, endüstriyel ve kentsel tarzın bohem şıklıkla, detaylarda ifade özgürlüğü ve beklenmedik kombinasyonlarla, özgünlük ve eklektizm için çabalayan muhteşem bir birleşimidir. Bugün, oturma odasında bir çatı katı iç mekanı yaratmak için fikir ve çözümleri sizinle paylaşacağız.

Çatı katı tarzında bir oturma odası oluşturmak için terk edilmiş bir üretim tesisine sahip olmanız gerekmez. İlk bakışta, modern bir dairede bir çatı katı yapmak neredeyse imkansız gibi görünse de. Sonuçta, geniş bir alan, yüksek tavanlar, tuğla duvar dekorasyonu gibi endüstriyel unsurlar, çimento zeminler veya açık havalandırma boruları ile karakterizedir.

Bütün bunlar gerçekten çok. Ancak bir odayı çatı katı tarzında dekore etmenize izin verecek birçok basit numara var. Ve onları paylaşmaktan mutluluk duyarız.