Masa Modelleri, Dekorasyon Tavsiyeleri

Farklı tarzlar da dekor fikirleri sunmaktayız sevgili ziyaretçilerimiz için dekor fikirleri sunuyoruz ve tavsiye ediyoruz. en popüler mekanlara uygun olmakta olan dekorasyon fikirlerimizi sunmaktayız. eviniz için ve mekan dekorasyon örneklerimizi aşağıda görsel olarak sunmuş bulunuyoruz.

Bu yıl birçok yönden zorlu geçti, ancak bu iş / yaşam dengesini yaratmak, kendilerini evden çalışırken bulan insanlar için büyük bir engel oldu (yoksa işte mi yaşıyor? Söyleyemeyiz). Kendinizi tüm bu Zoom aramaları için organize ve prezentabl tutmak için belirlenmiş bir çalışma alanı oluşturmak önemlidir . Bize güvenin, yatağınızın rahatlığında çalışma toplantıları tüm ofis görgü kurallarına aykırıdır . Evden çalışma hayatınızı biraz daha rahat hale getirmek için beklenmedik bir şekilde bir çalışma alanı oluşturmak zorunda kalıyorsanız, sizi yolda tutacak yeni bir masa için pazarda olabilirsiniz. Küçük alanlar için mükemmel olan ve yeni ev ofis dekorunuza tam olarak uyacak masaları bir araya getirdik.

Küçük Alanlar için en iyi 16 masa fikirleri

  • Mutfak Masa Takımı
  • Yemek Masası Takımı
  • Yuvarlak Mutfak Masası
  • Masa Sandalye Takımı ucuz
  • Salon Masa Sandalye Takımı

Durumu daha karmaşık hale getirmek için, birçok çalışan ebeveyn artık ofis alanını, kendi alanlarına da ihtiyaç duyan küçük boyutlu sanal öğrencilerle paylaşıyor. Bir çocuk masası orijinal tasarım planınızın bir parçası olmayabileceğinden, yeni sınıf için fazla yer olmayabilir. Hepsini yapmak zor gibi görünebilir, ama kesinlikle deneyeceğiz. Unutulmaması gereken önemli nokta, küçük bir alanın güzel tasarımdan ödün vermek anlamına gelmediğidir, bu nedenle stilden ödün vermeyen, yerden tasarruf sağlayan 15 masayı yuvarladık.

Masa Modelleri, Tavsiyeleri