Evinize Kişilik Katmak için 34 Duvar Sanatı Fikirleri

Yeni bir eve taşındığınızda, boş duvarlarınıza baktığınız, onları nasıl dolduracağınızı ve onlara kişilik vereceğinizi merak ettiğiniz her zaman o an vardır. Ve perakende mağazalarından duvar sanatını bulmak ne kadar eğlenceli olsa da, oturma odanızı veya yatak odası duvarlarınızı süslemek için başka bir yol önereceğiz : Kendiniz yaratabileceğiniz sanat eserleri. Kulağa biraz korkutucu gelebilir, ancak size birçok resim, nakış parçası ve soyut sanat eserinin düşündüğünüz kadar zor olmadığını ve evinizde çarpıcı bir vurgu duvarı oluşturabileceğini söylemek için buradayız . Aslında, burada en sevdiğimiz blogcularımızdan bazılarını paylaştığımız projelerin çoğu bir hafta sonu, bir öğleden sonra veya hatta bir saat içinde yapılabilir! El yapımı fikirler, bir galeri duvarına ilgi eklemek için de mükemmel bir çözümdür..

  • Duvar çizimleri kolay
  • DUVAR BOYAMA sanatı
  • Duvara çizilebilecek çizimler
  • Duvar sanatı
  • Duvar resmi sanatı
  • Ev Duvar sanatı
  • Duvar resmi örnekleri
  • Oda duvarına çizim kolay

duvar sanatı yapmak, cüzdanınızda da çok daha kolay olabilir. Bir katalogda gözetlediğiniz o pahalı parçanın peşine düşmek yerine, fiyatın bir kısmına çok benzer bir versiyon yaratabilir ve bunu kendiniz yaptığınızı bilmenin memnuniyetini yaşarsınız. Öyleyse, kaliteli yalnız zaman geçirmeyi engelleyin, arkadaşlarınızı toplayın veya küçüklerinizden eğlenceye katılmalarını isteyin, çünkü biraz duvar sanatı yapma zamanı.

Basket Duvar Sanatı
Bir grup sepet, bir odaya bol miktarda doku getirir. Çiviler kullanarak ortasına daha büyük bir sepet asın, ardından dairesel veya yıldız patlaması şeklinde daha küçük sepetlerle çevreleyin.

Mutfak Duvar Kaşığı Ekranı
Tahta kaşıklar, onları mükemmel bir ombre mutfak sanatı haline getiren birçok boyut, şekil ve renkte gelir. Bir araya getirmek için bir parça kontrplağı istediğiniz boyutta kesin ve boyayın. Kaşıkları açıktan koyuya doğru bir desende tahtaya koyun ve her bir kaşığın her iki tarafında, tipik olarak kasenin hemen altında bir noktayı işaretlemek için bir kalem kullanın. Kaşıkları çıkarın ve işaretlerde delikler açın. Her seferinde bir kaşıkla çalışarak, ince kalibreli teli sapın üzerinden ve deliklerden geçirin; sabitlemek için tel uçlarını ahşabın arkasında bükün. Tamamlanana kadar tekrarlayın, ardından asın.

Pano Çerçevelerinin Izgarası
Galeri duvarları söz konusu olduğunda, çerçeveler pahalı olabilir. Bu düzenleme için, baskıları eski panolara kırpmanız yeterlidir. Klipsin altına bir parça deri takı kordonu geçirin, üstüne düğümleyin ve bir raptiye ile asın.

Gezi Memento Haritaları
Yeni veya eski bir haritada şerit veya sicimle geçilen rotayı ana hatlarıyla belirleyerek bir tatili, yürüyüş gezisini, kürek çekme macerasını veya yol gezisini anımsayın. Her iki seçeneği de sıcak yapıştırıcıyla haritada yerinde tutun.

Doğa Siluetleri Izgara
Yaprakları ve ince saplı dalları toplayarak başlayın. Onları 11 x 14 inçlik tuval panolarına yerleştirin. Yaprakların etrafını akrilik boya ile boyamak için yuvarlak bir köpük şablon fırçası kullanın ve tuvali kaplayın. Yaprakları çıkarın ve tahtaların kurumasını bekleyin. Rötuşlar için beyaz boya kullanın. İstenildiği gibi çerçeve.

Tebeşir Boya Duvar Takvimi
Giriş yolu duvar takvimi ile herkesi işin içinde tutun. Ressamın bandını (1/2 inç genişliğinde bir rulo kullandık) 35 karelik bir ızgarayı istenen boyutta ve iki dikdörtgeni gösterildiği gibi bantlamak için kullanın. Akrilik kara tahta boyası ile boyayın (Behr İç Cephe Tebeşir Dekoratif Boyasını kullandık). Kuruduktan sonra bandı çıkarın ve pürüzlü kenarlara dokunun. Bir tebeşir parçasının etrafına bir miktar sicim bağlayın, ucunu düğümleyin ve bir raptiye ile duvara asın.