Ahşap Tavan Dekorasyon Fikirleri

Türkiyedeki en iyi ahşap tavan dekorasyon fikirlerini sizlere sunmaktayız aşağıdaki dekorasyon fikirlerini inceleyerek evinize yaptırabilirsiniz siradışı ahşap dekorasyonlar ile pekguzelsozler sizlere bazı fikirler vermektedir üstelik görsellere de yermektedir.

En şık ahşap tavan modelleri

Şıklıkları ile ahşap modellerden oluşmakta olan tavan dekorasyonu modellerinin en güzellerini görsellerimiz ile birlikte paylaşma kararı aldık ziyaretçilerimiz için evinize bu tarz modellere yervermenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. en güzel evler sizin evleriniz olsun dekorasyonlar evinize şıklık katarlar evinizi düzene sokmanıza yardımcı olmaktayız.

Köy evi tavan modelleri

Köylerdeki evlerin tavanlarını ahşap yaparsanız soğuk sıcak geçirmemekle birlikte evinize hoş bir görünüm sağlamaktadır buda sizi mutlu etmekle beraber evinizde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Doğal ahşap tavan modelleri

Ahşaplar eve güzel görünüm sağlamaktadır evinize hoş dekorasyonlu evler olarak görünücektir sizde doğal ahşap tavanları seçmelisiniz.

Eski ahşap tavan modelleri

Eskiden evlerin tavanları eskitme veya yakmalı tavanlar moda olmaktaydı günümüzde yüksek yüksek binalar apartmanlar yapılfığı için ahşap tavanlar eskilerde kaldı bazı kesimlerde köylerde veya yazlık tarzı evlerde daha sık görünmektedir.

Ahşap Tavan Kaplama

Apartmanlar da dairelerde yüksek girişli evlere uygulanmakta olan kaplama ahşap dekorasyonları tercih edenler fazla olmamaktadır eski insanlar ahşapları sevmekteydi şimdiki gençler ahşap modeller yerine suntalem modelleri seçmektedir aslında suntalem sağlıklı değildir suntalemler suyu gördüklerinde şişme ve patlama yapmaktadır aynı zamanda mdf malzemeside aynı şişme ve patlama yapmaktadır suyu görünce rütübetli evlerde kulanılması doğru degildir. yinede ahşaptan şaşmamak lazım tavsiyemiz ahşap malzemeleri tercih etmelisiniz.

Beyaz ahşap tavan modelleri

Evlerde genellikle açık renkler tercih edilmektedir beyazın yerini şimdilerde grı veya antrasit gri almaktadır yine de beyaz ahşapları tercih edilmeliyiz size de tavsiyemiz beyaz olmakta olucaktır.

Ahşap tavan Kaplama malzemeleri

Ahşap malzeme alıcaklar koçtaş da veya bazı büyük tedarikci firmalarda bulabilirler ahşap malzemelerini yada keresteciler bölğelerinden temin edebilirler ahşap her evde kulanılması gereken malzemeler arasında yer almaktadır örneğin ahşap kapılar, ahşap dolaplar, ahşap yerler, ahşap evimize güzellik katmaktadır tercihimiz ahşaplar olmalıdır.

Ahşap oturma odası tavan modelleri

oturma odanızda ahşap’a yermelisiniz ahşap evinize hoş görünümler vererek misafirleriniz için size şık görünür ahşap’a yer vererek misafirleriniz evinizde doğal olmakta birlikte mest edeceksiniz.