50 ev dekorasyonu fikri düşündük

Eviniz bir tasarım Güncellemesi için kaynaklanıyorsa, ancak sınırlı bir bütçeniz ve daha az zamanınız varsa, doğru yerdesiniz. Başlamanıza yardımcı olacak 50 ev dekorasyonu fikirleri düşündük.

  • Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019
  • Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri
  • Küçük ev dekorasyon Örnekleri
  • Spor ev dekorasyonu Fikirleri
  • Ev dekorasyon fikirleri 2020
  • İç Dekorasyon Önerileri
  • Ev Dekorasyon Fikirleri Mutfak
  • Sade Ev dekorasyonu Fikirleri

Oturma odanızın bir ton doğal ışığa erişimi varsa, karanlık perdelerle engellemeyin. Alanın daha havadar ve açık hissetmesi için ışığın içeri girmesine izin verin. Büyük pencereleriniz ve ton güneş ışığınız olmasa bile, sahip olduğunuz ışığı en üst düzeye çıkarmak için daha açık tonları seçin. Pekguzelseyler tarafından tasarlanan bu oturma odasındaki gibi yarı şeffaf gölgeler de yardımcı olacaktır.

Oturma odanız veya aile odanız sıkışık ve dağınıksa, yapmak isteyeceğiniz son şey orada vakit geçirmek. Yani, gözünüzü alanın göründüğünden daha büyük olduğunu düşünmek için kandırmazsanız.

Sihir değil; sadece akıllı tasarım. Tüm bu ipuçlarını sabitlemeye hazır olun ve küçük alanınızı siz ve ev misafirlerinizin takılması için rahat ve şık bir oda haline getirin. Tamamlandığında, odayı o kadar çok seveceksiniz ki asla ayrılmak istemeyeceksiniz.

Alan yetersiz olduğunda, tek seçenek yaratıcı olmak ve işleri çok amaçlı yapmaktır. Örneğin, ayrı bir oturma odası, aile odası ve ev ofisi için odanız yoksa, her konsepti tek bir alanda birleştirin. Pekguzelseyler.com’un bu oturma odası ve ofisi, odanın şekli veya boyutu ne olursa olsun, doğru düzen ve parçaların harika görünebileceğini kanıtlıyor.

Küçük bir alanda büyük bir açıklama yapmaktan korkmayın. Karmaşık ve iyi seçilmiş koleksiyonlarla dramatik tasarım anları arasında bir fark var. Pekguzelseyler.com tarafından tasarlanan bu mütevazı oturma odasında, üst düzey, resmi avizenin nasıl kontrast ve entrika yarattığını seviyoruz.

en güzel dekorasyon fikirleri ve ev dekorasyonu fikirleri pek güzel şeyler aracılığı ile yayınlanmıştır