2021’de Her Yerde Olacağını Öngördüğümüz 39 Mutfak Trendi

Tamamen beyaz mutfak muhtemelen asla modası geçmeyecek olsa da, 2021 için sizi eşit derecede mutlu edecek birçok yeni tasarım trendi var. Düşünün: biraz renk patlaması içeren doğal öğeler ve asla beklemeyeceğiniz renklerle karanlık tarafa bir ziyaret. Biliyoruz, biliyoruz. Zaten her cihazı dikkatlice seçtiniz, her bir donanım parçasını seçtiniz ve mutfak tasarımınızı bir T’ye göre planladınız , ancak rustik çiftlik evi mutfağınızın estetiğini bozmadan ayak parmaklarınızı renk dünyasına daldırmanın yolları var . Renkli cephede, tavanınızı mavi gibi eğlenceli bir renge boyamaya ne dersiniz? Bazı renkli aletleri taşımaya ne dersiniz?

  • Küçük dokunuşlarla mutfak dekorasyonu
  • Küçük mutfak Dekorasyon Fikirleri
  • Dar ve küçük mutfak modelleri
  • Modern mutfak Tasarımları
  • Mutfak dekorasyonu Fikirleri
  • Mutfak Tezgah üstü Dekorasyonu
  • Mutfak Modelleri
  • Değişik mutfak Modelleri

Daha doğal unsurlar katmak istiyorsanız, “sürdürülebilir” ve “çevre dostu” ürünleri deneyin. Bunlar, dolaplar ve raflar için yeşil çözümler sunan birçok şirket ile birlikte giderek daha fazla ortaya çıkan kelimelerdir. Ayrıca terra-cotta ve çimento gibi malzemelerden el yapımı fayanslar getirmeyi de düşünebilirsiniz – tamamen çiftlik evi tarzı bir havaya geçiş yapmayı seçseniz de seçmeseniz de, alanınıza biraz daha fazla ruh katmak için harika bir çözüm .

Tezgahlar söz konusu olduğunda, kuvars, sevgili mermerimize hızlı bir şekilde uygun fiyatlı ve az bakım gerektiren bir alternatif haline geliyor. Büyükannenizin porselenlerini sergilemek için yapılmış eski tabak rafları gibi tezgahınıza aksesuar eklemek için yeni trendler bile var. Donanım ve metal kaplamalar sınırları zorlamaya devam ediyor — pirinç, nikel ve mat siyahı düşünün. Çıkarılabilir duvar kağıdı şirketleri, duvarlarda ve ters sıçramalarda desen denemeyi daha da kolaylaştırıyor. 2021’i mutfak yılı olarak kabul edin!

Mutfak Kilerleri
Başlangıçta evde yiyecekleri saklamak ve saklamak için kullanılan bir oda (düşünün: buzdolabı icat edilmeden önceki buzdolabı), mutfak kilerleri bağımsız bir dolaba veya kilere dönüştü. Kuru mallarınızın çoğunu barındıracak kadar büyük olabilirler, ancak minimum miktarda değerli yer kaplarken işleri düzenli tutacak kadar küçük olabilirler. Tezgah üstü dolabın içine girip çıkmayı unutun veya önceden var olan rafları kapatmak için kapılar ekleyin.